W sobotę 23 maja reprezentacja Jump brała udział w dwóch ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego- w Rzeszowie i w Łomiankach. Wracamy z pięknymi wynikami!!!



G R A T U L U J E M Y !
Ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego-w Rzeszowie i w Łomiankach - Janowski Ośrodek Kultury
