Ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego-w Rzeszowie i w Łomiankach - Janowski Ośrodek Kultury

W sobotę 23 maja reprezentacja Jump brała udział w dwóch ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego- w Rzeszowie i w Łomiankach. Wracamy z pięknymi wynikami!!!💃🕺🏆💪
✨️ Julia Nizioł w kat. 14-15 F solo wywalczyła awans do finału, zdobywając miejsce 🥇🏆 Julka uzyskała rownież awans do wyższej klasy tanecznej E ‼️ Seedecznie Gratulujemy!
✨️ Oliwia Dolecka w kat. 16+ D solo LA m. 🥈
✨️ Agnieszka Nosal w kat. 16+ C solo LA m. 🥈
✨️ Jakub Szabat & Nikola Chołody w kat. 16+ C m. 🥈
✨️ Zuzanna Kamińska w kat. 14-15 Open solo LA m. 4
✨️ Zuzanna Malec w kat. 14-15 D solo m. 4 w LA i m. 5 w ST
✨️ Martyna Spyt w kat. 10-11 złoto solo m. 🥇
✨️ Zosia Dyjach w kat. 12-13 F solo, awans do półfinału
✨️ Diana Kramska w kat. 12-13 E solo m. 6
🔸️ Lena Momot w kat. 12-13 G solo m. 🥇 i awans do klasy tanecznej F. Brawo Lenka!
🔸️ Jakub Widomski &Michalina Kurzyna w kat. 14-15 D LA m.🥉
🔸️ Zuzanna Malec w kat. 14-15 D solo LA m. 🥈
G R A T U L U J E M Y !

 

Back to top