Nowość! Warsztaty strzeleckie w Janowskim Ośrodku Kultury - Janowski Ośrodek Kultury

JOK wychodzi z propozycją adresowaną do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych i w ramach ferii wprowadza zajęcia strzeleckie. Poprowadzi je Krzysztof Kwiecień, który był żołnierzem Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej  w Warszawie. Weteran misji Polskich Kontyngentów Wojskowych w Iraku i Afganistanie; szkolił się w kraju i za granicą. Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową i teraz to on uczy strzelectwa sportowego oraz bojowego.

Warsztaty w JOK odbędą się w piątki, tj. 2-go i 9-go lutego o godz. 10:00, maksymalna liczebność grupy do 25 osób. Janowski Ośrodek Kultury nie prowadzi zapisów; każdy może uczestniczyć w zajęciach, wystarczy po prostu przyjść.

Będzie trochę teorii  i całkiem sporo praktyki. Podczas części teoretycznej instruktor podzieli się z uczestnikami wrażeniami z odbytych misji, zaprezentuje różne rodzaje broni i amunicji, omówi jej budowę i zasady działania oraz rozkładanie i składanie poszczególnych modeli. W praktyce uczestnicy zajęć poznają zasady celowania, nauczą się prawidłowo chwytać broń oraz przyjmować odpowiednią postawę strzelecką, a także, co chyba najciekawsze i najbardziej wyczekiwane … będą strzelać „na sucho” z wykorzystaniem symulatora laserowego i tarcz Smart Target.

Zapraszamy!

Back to top