9. Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB - Janowski Ośrodek Kultury

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszam dzieci i młodzież z Państwa przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych na projekcje filmów podczas 9. Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB.
W ofercie znalazły się cztery pasma filmów krótkometrażowych (przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły średnie) oraz cztery filmy pełnometrażowe (przedszkola, szkoły podstawowe i średnie). Filmy te są wyjątkowe zarówno pod względem rzemiosła artystycznego, jak i poruszanej tematyki. Udział w festiwalu jest dobrą okazją, by uczyć młodego widza odbioru dzieła filmowego. Warto rozpoczynać naukę oglądania filmów od najmłodszych lat w warunkach kinowych.
Film to narzędzie nauki młodego człowieka – uczy, pokazuje alternatywne rozwiązania trudnych sytuacji oraz pozwala w bezpiecznych warunkach przepracować emocje związane
z trudną sytuacją, w której znalazł się bohater. Dlatego właśnie zachęcam do udziału w festiwalu.
Projekcje odbędą się w dn. 10, 11, 12 i 13 czerwca w Janowskim Ośrodku Kultury w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.00. Szczegóły projekcji dla poszczególnych grup wiekowych znajdą Państwo w załączonym harmonogramie.
W celu zapewnienia możliwości obejrzenia filmów jak największej liczbie widzów, zapraszam do wcześniejszej telefonicznej rezerwacji miejsc (tel. 15 8724 677).
Serdecznie zapraszam wszystkich widzów i proszę o przybycie bez napojów i przekąsek.
Back to top