Rozkład zajęć - Janowski Ośrodek Kultury

Poniedziałek
13:00 – 15.00Zajęcia plastyczne prowadzi Sławomir KaprońPracownia plastyczna

14:00 – 18:00

Naukę gry na instrumentach dętych prowadzi Aleksander KrzosPracownia muzyczna
12:00 – 21:00Zajęcia wokalne prowadzi Agnieszka WiechnikGarderoba

16:00 – 19:00

Naukę rysunku i malarstwa prowadzi Sławomir KaprońSala kameralna
17:30 – 22:00Zajęcia taneczne prowadzi Łukasz KurzynaSala konferencyjna

Wtorek
12:00 – 21.00Zajęcia wokalne prowadzi Agnieszka WiechnikGarderoba
13:00 – 15:00Naukę gry na instrumentach dętych prowadzi Aleksander KrzosPracownia muzyczna

16:00 – 19:00

Naukę rysunku i malarstwa prowadzi Sławomir KaprońSala kameralna

17:00 – 18:00

Zajęcia szachowe prowadzi Jan SwachaSala Kameralna
18:00 – 21:00Próba zespołu DziadekScena

Środa
12:00 – 21:00Zajęcia wokalne prowadzi Agnieszka WiechnikGarderoba

14:00 – 16:00

Zajęcia plastyczne  prowadzi Sławomir KaprońPracownia plastyczna

14:00 – 18:00

Naukę gry na instrumentach dętych prowadzi Aleksander KrzosPracownia muzyczna

16:00 – 19:00

Naukę rysunku i malarstwa prowadzi Sławomir KaprońSala Kameralna
16:00 – 19:00Próba zespołu “Janowianki”Pracownia nr. 14
17:00 – 20:00Próba zespołu “Vitalni” 1 raz lub 2 razy w miesiącuSala kameralna
16:00 – 17.20Warsztaty z robotyki i programowania, prowadzi Adam ŁukaszTaras plastyczny
18:00 – 21:00Próba zespołu De haScena

Czwartek
15:00 – 21:00Zajęcia wokalne – muzyczne, prowadzi Rafał KoniecznyGarderoba
14:00 – 18:00Naukę gry na instrumentach dętych prowadzi Aleksander KrzosPracownia muzyczna
17:30 – 22:00Zajęcia taneczne prowadzi Łukasz KurzynaSala konferencyjna
18:00 – 19:20Warsztaty z robotyki i programowania, prowadzi Adam ŁukaszTaras plastyczny
18:00 – 21:00Próba zespołu KonfituraScena

Piątek
16:30 – 19.20Warsztaty z robotyki i programowania, prowadzi Adam ŁukaszTaras plastyczny

17:00 – 18:00

Zajęcia szachowe prowadzi Jan SwachaSala Kameralna
17:00 – 22.00Próba orkiestry dętej “Olek Orkiestry”Dom Nauczyciela

Sobota

Back to top